نووه سنتو، در Concorso d’Eleganza به نمایش گذاشته می شود!

نیم کلاچ:
مد جدید ماجراجویانه ی موتورسیکلت های ب ام و۹cento این هفته به نمایش گذاشته می شود.
مسئولین موتوراد،شاخه ی ساخت موتور سیکلت های ب ام، و می گویند:این موتورسیکلت را می‌توان مدلی مفهومی و هوشمند برای آینده نامید. متاسفانه اطلاعات مربوط به قدرت و دیگر جزئیات عملکرد این کانسپت منتشر نشده است.
به طور کلی می‌توان گفت که ۹cento ترکیبی از ویژگی‌های تورینگ و محصولات اسپرت این حوزه است. به عنوان مثال، محفظه مربوط به لوازم را می‌توان در مواقع نیاز موتورسوار، در قسمت انتهایی موتور نصب کرد و در دیگر مواقع نیز آن را برداشت.

این موتورسیکلت که سگمنت میانی بازار را هدف گرفته است، از تنظیمات اسپرت متعددی بهره می‌برد و ظاهر خشن و جذاب آن، زیبایی خاصی به حالت کلی موتورسیکلت بخشیده است.

فنربندی این موتور با در ذهن داشتن تمرکز بیشتر روی تورینگ طراحی شده و به همین خاطر است که راندن آن نرم و لذت‌بخش خواهد بود. ب‌ام‌و همچنین می‌گوید استفاده از فیبر کربن باعث کاهش وزن شدید این موتورسیکلت شده است.

ادگار هاینریچ، مدیر بخش طراحی ب‌ام‌و موتورراد در بیانیه‌ای گفته است: ما موتورسیکلتی طراحی کرده‌ایم که قدرت مناسب را با ویژگی‌های قابل‌اعتماد اسپرت و تورینگ ترکیب می‌کند و مهم‌تر از همه، راندن آن فوق‌العاده لذت‌بخش است و در کل، گزینه بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

۰

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

فروش بی نهایت چشمگیر تسلا در سال ۲۰۱۹

نیم کلاچ: به نقل از زومیت عرضه خودروهای تسلا در سال ۲۰۱۹ درمقایسه‌با سال گذشته ۵۰ درصد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *