خانه اخبار معرفی بورگوارد BX3 کراس‌اوور چینی آلمانی

معرفی بورگوارد BX3 کراس‌اوور چینی آلمانی

3 خواندن مجدد
۰
0
97

نیم کلاچ: به نقل از خودروبانک کمپانی خودروسازی بورگوارد پس از احیا توسط چینی ها، عمده محصولات خود را در بازار این کشور می فروشد و در ابتدا کار خود را با خودروی شاسی بلند BX7 آغاز کرد و سپس به خودروی BX5 رسید که در بازار کشور هم برای مدت محدودی و تا قبل از تحریم صنعت خودروسازی شاهد فعالیت این برند و عرضه به مشتریان داخلی بودیم. اما شرکت خودروسازی بورگوارد بی سروصدا یک عضو جدید خانواده خود را معرفی کرده و قرار است که در بازار چین به مشتریان خود عرضه کند و آن هم یک خودروی شاسی بلند سایز کوچک جدید با نام BX3 خواهد بود که قیمت آن در مدل پایه از ۹۶ هزار و ۸۰۰ یوان آغاز شده و به حداکثر ۱۳۰ هزار و ۸۰۰ یوان خواهد رسید و در مجموع ۴ مدل مختلف را برای انتخاب مشتریان فراهم کرده است.

از نظر ظاهری، این خودرو میراث خانواده خود را به همراه دارد و چهره آن همانند دیگر اعضای خانواده بورگوارد شکل گرفته است، اما از نظر ابعاد و اندازه کوچک ترین عضو خانواده این شرکت خواهد بود که دارای طول کلی ۴۴۱۰ میلی متر، عرض ۱۸۲۸ میلی متر، ارتفاع ۱۶۷۰ میلی متر و همچنین فاصله بین دو محور ۲۵۶۰ میلی متری است که با دو رنگ بدنه متفاوت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
در بخش مولد قدرتی، این اتومبیل تنها از یک موتور چهار سیلندر ۱٫۴ لیتری توربوشارژر با نام BWE414A سود می برد که حداکثر خروجی قدرت آن به عدد ۱۵۰ اسب بخار و همچنین خروجی گشتاور آن به چیزی حدود ۲۵۰ نیوتن متر خواهد رسید که برای ارسال این نیرو به سمت چرخ ها، از دو گیربکس ۶ سرعته دستی و یا ۶ سرعته اتوماتیک استفاده خواهد شد. ساختار تعلیق این اتومبیل هم در جلو مستقل مکفرسون بوده و در عقب به سیستم تعلیق مولتی لینک مجهز شده است.

بارگذاری مطالب بیشتر
بارگذاری بیشتر توسط مدیر سایت
بارگذاری بیشتر در اخبار

همچنین ببینید.

لامبورگینی از فناوری ابرخازن در خودروهای هیبریدی استفاده می‌کند

نیم کلاچ: به نقل از زومیت اولین مدل‌های هیبریدی تولیدی لامبورگینی قرار است دارای فناوری ال…