اسپرت ترین رولزرویس دنیا برای فروش

سامیار راشد: رولزرویسی را که در تصویر می بینید، اسپرت ترین رولزرویس wraith دنیاست که متعلق به Jon Olsson می باشد. این رولزرویس wraith توسط شرکت Absolute Motors، تیونینگ شده و اولین چیزی که جلب توجه می کند، رنگ مدل استتاری آنست که با تلفیق سه رنگ مشکی، سفید و خاکستری، بسیار جلب توجه می کند. رینگ های ۲۲ اینچی مشکی براق آن نیز چیزی نیست که بر روی wraith استاندارد ببینید. از این موارد که بگذریم، باربند سقفی همراه با چهار نورافکن بزرگ، از دیگر ویژگی های ظاهری آنست ضمن اینکه دو نورافکن بر روی جلوپنجره را نباید از قلم انداخت.


این رولزرویس wraith که با نام مستعار جورج شناخته می شود، فقط در ظاهر دگرگون نشده است بلکه از نظر باطنی نیز با تغییراتی همراه می باشد. موتور ۱۲ سیلندر تویین توربو آن با تغییرات و اصلاحات متعدد، حالا می تواند ۸۱۰ اسب بخار نیرو و ۸۴۰ پوند فوت گشتاور را تولید کند. درحالیکه رولزرویس بصورت استاندارد یکی از آرام ترین و بی سر و صدا ترین خودروهای دنیاست، این wraith با سیستم اگزوز QuickSilver، از غرش مهیبی بهره می برد.


این رولزرویس wraith تیونینگ شده می تواند برای شما باشد زیراکه با قیمت ۳۲۴ هزار دلار و کارکرد ۱۳ هزار کیلومتر، قابل خریداری است. حقیقتأ با در نظر گرفتن برند رولزرویس و ویژگی های ظاهری و قدرت ۸۱۰ اسب بخاری موتور، چنین رقمی بسیار ارزنده است.

۰

درباره ی مدیر سایت

مطلب پیشنهادی

فروش بی نهایت چشمگیر تسلا در سال ۲۰۱۹

نیم کلاچ: به نقل از زومیت عرضه خودروهای تسلا در سال ۲۰۱۹ درمقایسه‌با سال گذشته ۵۰ درصد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *